• دسامبر

    21

    2020
  • 6624
آمارها نشان می دهند که کانادا روند کند تری در توزیع واکسن کرونا نسبت به دیگر کشورهای هم رده اش را داشته است.

آمارها نشان می دهند که کانادا روند کند تری در توزیع واکسن کرونا نسبت به دیگر کشورهای هم رده اش را داشته است.

“ایمن سازی سریع”  درخواستیکسری از پزشکان کاناداست! و این در حالی است که هنوز هیچ ایالتی نتوانسته بیش از پنجاه درصد از دوزهای واکسن کووید 19 که تا به حال تحویل گرفته است را مدیریت کند.


اطلاعات گردآوری شده از کارگروه داده های کووید 19 در کانادا نشان می دهد که در کانادا واکسن ها  با سرعت کمتری نسبت به کشورهای هم رده خود مدیریت می کند.
اسرائیل، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و آلمان همگی درصد بیشتری از جمعیت اشان را واکسینه کرده اند؛ با وجود اینکه کانادا یکی از اولین کشورهایی بود که شروع به مجوز دادن به واکسن های اماده شده  کرد.
تا سوم ژانویه کانادا تنها 0.31 دوز واکسن به ازای هر 100 ساکن کانادا را واکسینه کرده است این خیلی کمتر از آمار کشور پیشتاز اسرائیل با واکسیناسیون 1.4 نفر از هر 100 نفر جمعیت این کشور است.
برای اطلاع از آخرین خبر ها ی کانادا و جهان به کانال تلگرام تورنتو چه خبر بپیوندید

دکتر ناتان استال، پزشک متخصص سالمندان در بیمارستان “ساینای” تورنتو گفت برای شروع درمان،  نیاز است که استان آنتاریو، توزیع واکسن را همانند موارد اضطراری جدی بگیرد.
استان آنتاریو اجرای واکسیناسیون بیشت دوزهای تحویل داده شده را انجام داده است؛ نزدیک به 42000 دوز که البته این کمترین سرانه واکسیناسیون است.  پزشک برجسته استان آنتاریو می گوید: این آمار از آمار افراد واکسینه شده واقعی کمتر است چون دوز های تزریق شده واکسن مدرنا در این آمار به حساب نیامده اند.

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.