• ژانویه

    7

    2021
  • 6693
قوانین جدید تست گرفتن برای ویروس کرونا، صنعت مسافرتی کانادا را به سمت زوال سوق می دهد.

قوانین جدید تست گرفتن برای ویروس کرونا، صنعت مسافرتی کانادا را به سمت زوال سوق می دهد.

اتحادیه مشاورین مسافرتی مستقل کانادایی گفت: طبق قانون جدید درصنعت مسافرتی کانادا، کانادایی ها را که تازه از سفرهای بین المللی به کشور بازگشته است را ملزم به تست دادن برای کووید19 می کند،که این می تواند صنعت مسافرت را به سمت زوال سوق دهد.

اتحادیه تجارت جهانی ACITA در اعلامیه ای گفت زمان بندی انتشار بیانیه وزیر حمل و نقل آقای مارک گارنو، درباره ایت پروتکل جدید که در روز پنج شنبه مصادف با شب سال نو صادر شد، “از این بدتر نمی توانست باشد زیرا خیلی از ماموران دفاتر خود را قبل از آن لحظه برای تعطیلات آخر هفته طولانی بسته بودند”.
برای اطلاع از آخرین خبر ها ی کانادا و جهان به کانال تلگرام تورنتو چه خبر بپیوندید

اتحادیه ACITA همچنین اعلام کرد: “انتشار این پروتکل جدید در بعد از ظهر شب سال نو بیشتر صنعت ما را تحت خطر قرار داد.”  بدون هیچ اخطاری، افرادی که تصمیم به سفر در سال جدید گرفته بودند را در وضعیتی قرارداد  که حتی شانس لغو یا تغییر سفرهایشان را نداشتند.”
ACITA اتحادیه ای جدید است که توسط مامورین مسافرتی مستقل، در بهار سال قبل شروع به کار کرد تا در راستای کمک به دولت برای فعالیت در این صنعت با توجه به چالش های تازه به وجود آمده به خاطر همه گیری کوید 19، قدم بردارد.
این اتحادیه درباره پروتکل تست گیری می گوید که به جای کمک به ریکاوری این صنعت، “به نظر می رسد تاثیر معکوس بگذراد”.

تغییر سیاست اتاوا، آژانسهای مسافرتی مثل “جانز لا کالگری” را درگیر ایجاد ارتباط با مشتری هایی که در سفر هستند یا برای سفر برنامه ریزی کرده اند، نموده است.
“مردم زیاد این را دوست ندارند به آنها گفته شود که شما برای بازگشت به خانه هیچ گزینه دیگری ندارید.  اما چه کاری می توان کرد؟ درست است؟” او این را گفت و اضافه کرد که مشاوره دادن و پاسخگویی مناسب به مشتریان به علت کمبود جزئیات در برنامه ارایه شده اتاوا، سخت و دشوار است.

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.