• ژانویه

    7

    2021
  • 6663
نزدیک به پنجاه درصد کانادایی ها با بستگان یا دوستان خود در طول تعطیلات دیدار کرده اند.

نزدیک به پنجاه درصد کانادایی ها با بستگان یا دوستان خود در طول تعطیلات دیدار کرده اند.

“ایمن سازی سریع”  درخواستیکسری از پزشکان کاناداست! و این در حالی است که هنوز هیچ ایالتی نتوانسته بیش از پنجاه درصد از دوزهای واکسن کووید 19 که تا به حال تحویل گرفته است را مدیریت کند.

نتایج نظرسنجی ای که روز سه شنبه اعلام شد، مشخص کرد حدود 48 درصد کانادایی ها با بستگان یا دوستان در خارج از خانه خود در طول تعطیلات دیدار کرده اند.
نظرسنجی اینترنتی لجر((Leger که نمونه هایش: شامل 1506 نفر کانادایی و 1003 نفر آمریکایی بود، مشخص کرد که کانادایی هایی که در نظرسنجی شرکت کرده بودند، 52 درصد گفته اند که هیچکس خارج از خانواده خود در طول تعطیلات را ندیده اند و 34 درصد گفتند که بیش از یک بار کسی را ندیده اند و 12 درصد گفتند که دو یا سه بار با افرادی خارج از خانه خود روابط اجتماعی داشته اند و 2 درصد هم گفتند که بیش از سه بار این کار را تکرار کرده اند.
برای اطلاع از آخرین خبر ها ی کانادا و جهان به کانال تلگرام تورنتو چه خبر بپیوندید

و این در حالی بود که در تلاشی برای کاهش سرعت گسترش کووید19، دولت فدرال و نخست وزیر بعضی از استانها از جمله استان انتاریو،  به مردم اصرار کردند که تعطیلات را فقط با اعضای خانواده و در خانه خود بگذرانند.
از پاسخ دهندگان پرسیده شد “که آیا کسی را خارج از خانواده خود دیده اند یا کسی را می شناسنند که این کار کرده است” ، 50 درصد گفتند که کسی که چنین دیدارهایی داشته را می شناسند و 48 درصد دیگر گفتند که چنین فردی را نمی شناسند. در این نظرسنجی که بین 30 دسامبر و 3 ژانویه برگزارشد، مشخص شد که 62 درصد پاسخ دهندگان کانادایی مطمئن نیستند که آیا کانادا می تواند گسترش کووید19 در هفته های آتی را محدود کند!
نزدیک به 10,000 مورد جدید مبتلا به بیماری کووید19 در سطح کشور در روز دوشنبه به ثبت رسید.
این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که تردید کمتری برای انجام واکسیناسیون بین کانادایی ها نسبت به آمریکایی ها وجود دارد.
بیش از 70 درصد کانادایی ها به این بخش نظرسنجی جواب مثبت دادند و برای دریافت واکسن برنامه ریزی می کنند، این در مقابل 53 درصد از آمریکایی هایی است که در نظرسنجی شرکت کردند.
حدود 62 درصد شرکت کنندگان کانادایی گفتند که از قواعدی که دولت فدرال برای مبارزه با کووید19 تعریف کرده است، راضی هستند.

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.