• ژانویه

    16

    2021
  • 4796
های پارک تورنتو به علت ازدیاد عبور وسایل نقلیه خدماتی در حال تبدیل شدن به یک “دریای گِل” است. و این شهروندان را ناراحت کرده است.

های پارک تورنتو به علت ازدیاد عبور وسایل نقلیه خدماتی در حال تبدیل شدن به یک “دریای گِل” است. و این شهروندان را ناراحت کرده است.

مسیرهای گل آلود در “های پارک” تورنتو مخصوصا بعد از بارش باران یا آب شدن برف ها مشکل زا شده اند.
یکی از عابرین این پارک می گوید که گذرگاه ها بر اثر حرکت زیاد خودروهای خدماتی و رعایت نکردن رانندگی در مسیر تایین شده برایشان، در حال نابودی می باشند. خودروها به جای محدوده های سنگ فرش شده، در خارج از آن حرکت میکنند. این مساله به ویژه برای “راه بهاری” مضر است. شیارهای ایجاد شده که توسط جای چرخ کامیون های بزرگ عمیق شده اند به گودال تبدیل شده اند.
این منطقه برای بازی سگ های بدون قلاده محبوب است. ولی سگ ها مجبورند در آن همه گل ولای بازی کنند. عابرین این محدوده را “دریایی از گل” توصیف می کنند.

برای اطلاع از آخرین خبر ها به صفحه مجله پُرسا درفیسبوک بپیوندید

بسیاری از عابرین در این منطقه شاهد این بوده اند  که خودروهای خدمات شهری تورنتو به نحوی آنجا رانندگی میکنند که یک چرخشان روی سنگ فرش است و چرخ دیگرشان روی شانه پوشیده از چمن در آن مسیر.
شاهدین میگویند چیزی که متوجه آن نمی شویم این است که چرا آنها نمی توانند هر چهار چرخ خودرو را روی سنگ فرش نگه دارند؟
عابرین همچنین می افزایند که در مسیر کنار باغ وحش باید از چکمه های لاستیکی برای راه رفتن استفاده کرد. یکی از شاهدین به “تورنتو چه خبر” میگوید:
به عنوان فردی مشتاق پیاده روی در این پارک مطمئن هستم که مشکلی اساسی در “های پارک” تورنتو وجود دارد و مدیریت آن باید به این مشکل توجه داشته باشد. همچنین وی میگوید اخیرا این مساله از کنترل خارج شده است و خیلی ضروری است که رسیدگی شود چرا که این مشکل باعث شده کل لذت پیاده روی در این منطقه از بین برود.
همچنین وی میگوید ایمیل هایی به فرمانداری شهر فرستاده ولی تا کنون چیزی تغییر نکرده است.
جای لاستیک های به وجود آمده نتیجه ی نیاز خودروهای پارک برای جابجایی تجهیزات در مناطقی است که دسترسی به جاده مناسب ندارند.
مسئول این پارک می گوید جای چرخ ها در بهار، و درصورتی که آب و هوا اجازه دهد پر خواهد شد.

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.