• ژانویه

    18

    2021
  • 4891
بیست و چهار هشدار و جریمه در روز اول بازرسی از فروشگاه های بزرگ!

بیست و چهار هشدار و جریمه در روز اول بازرسی از فروشگاه های بزرگ!

حدود بیست هشدار و جریمه توسط بازرسان ایالتی طی اولین روز اجرای قانون بازرسی از خرده فروشان در ناحیه بزرگ تورنتو و همیلتون صادر شد.
به گفته مقامات ایالتی، تقریبا پنجاه بازرس به امر رسیدگی به اجرای قوانین فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت عمومی اختصاص داده شدند و 31 مورد تخلف در 110 خرده فروشی که در روز شنبه از آنها بازدید به عمل آمد، یافت شد.

برای اطلاع از آخرین خبر ها به صفحه مجله پُرسا درفیسبوک بپیوندید

وزیر کار می گوید بازرسان 11 هشدار رسمی و 11 جریمه صادر کردند.
این بازدید خیلی سریع در اولین آخر هفته استان، بعد از اعلام قانون جدید ماندن در منزل در اواخر هفته پیش به اجرا در آمده است.
وزیر کار “مونته مکناتن” گفت بازرسان از فروشگاه های تورنتو، همیلتون، منطقه پیل، منطقه یورک و منطقه دورهام بازدید به عمل می آورند تا مطمئن شوند کارکنان و مشتری ها از ماسک استفاده می کنند، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کنند و از دستورالعمل های ایمنی پیروی می کنند.
هر کسی که در حین تخلف دستگیر شود با جریمه ای بین 750 تا 1000 دلار روبرو خواهد شد. اگر آن شخص محکوم شود، جریمه می تواند تا مبلغ 100,000 دلار و زندانی به مدت یک سال افزایش پیدا کند. شرکت های بزرگ می توانند به مبلغ 10 میلیون دلار جریمه شوند.
مکناتن می گوید بازرسان همچنین قدرت قانونی تعطیل کردن موقت هر مکان و متفرق کردن گروه های بیش از پنج نفره را دارند.
نخست وزیر داوگ فورد با انتقاداتی در مورد اجازه باز ماندن فروشگاه های بزرگ برای فروش در محل مواجه شده است در صورتی که کسب و کارهای کوچکتر به فروش آنلاین یا تحویل جنس درب مغازه محدود شده اند. او هفته پیش قول داد تا با قدرت تمام در مورد صف های طولانی و دیگر تخلفات فروشگاه های بزرگ سخت گیری زیادی به خرج دهد

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.