• ژانویه

    16

    2021
  • 4907
باز شدن کلینیک بزرگ ایمن سازی در مرکز همایش ها روز دوشنبه در شهر تورنتو !

باز شدن کلینیک بزرگ ایمن سازی در مرکز همایش ها روز دوشنبه در شهر تورنتو !

شهر تورنتو با وجود اعلام تاخیر در تحویل واکسن های فایزر با برنامه ریزی برای باز کردن کلینیک ایمن سازی امروز دوشنبه در محل مرکز همایش های مترو حرکت رو به جلو را آعاز کرد.
این کلینیک برای کسانی است که استان انتاریو به عنوان صف بعدی دریافت کنندگان واکسن تعیین کرده است، از جمله نیروهای خط مقدم مبارزه با کوید 19 در شلترها (پناهگاه) و نیروهای بهداشت عمومی استان که در مرکز واکسیناسیون بعنوان ایمن کننده فعالیت خواهند کرد.
برنامه ریزی به این صورت است که این کلینیک برای شش هفته به فعالیت بپردازد و در تمام روزهای هفته از ساعت 11 صبح تا 8 شب فعال باشد.
مسولان اعلام کردند که این کلینیک کمک می کند تا تنظیمات لازم  در محیط های غیر بیمارستانی آزمایش شود، و دفترچه رانمایی تهیه می شود که در صورت در دسترس قرار دادن واکسن برای عموم مردم ، در مرحله های بعد  می تواند برای ایجاد کلینیک های دیگر برای ایمن سازی استفاده شود.

برای اطلاع از آخرین خبر ها به صفحه مجله پُرسا در اینستاگرام بپیوندید

شهردار جان توری گفت: ” من امروز را روزی می بینم که این سیستم می تواند به مردم شهر به چند دلیل امید بدهد.” وی اضافه کرد: ” ما در حال انجام کاری هستیم که به سود کل آستان است و قرار است  درس هایی که اینجا آموخته می شود در سراسر استان به کارمی رود.”
هدف اولیه کلینیک،  تزریق 250 دوز در طول روز به مدت سه هفته بود و برنامه ریزی شده بود تا دوز دوم همان افراد در سه هفته بعد از آن تزریق شود، به هر مقامات به این نکته توجه دارند که این برنامه ریزی کاملا به روند تامین واکسن وابسته است.
در کلینیک برنامه ریزی شده است که واکسن مدرنا 19 را تزریق کند اما با توجه به مشکلات تامین واکسن فایزر، دوزهای واکسن در صورت نیاز کلینیک به هر جای دیگری در ایالت تخصیص داده خواهند شد.
روز شنبه استان دستورالعمل های دوز دوم واکسن را بعد از اعلامیه شرکت فایزر مبنی بر کاهش موقت در ارسال واکسن در تشکیلات اروپایی اش به همه کشورهای مقصد از جمله کانادا، تنظیم نموده است. شرکت فایزر تحویل واکسن به کانادا را طی هفته های آتی تا 50 درصد کاهش می دهد.
دکنر ارشد اداره بهداشت آنتاریو، دکتر دیوید ویلیامز می گوید در نتیجه بعضی از دریافت کنندگان واکسن دوز دوم خود را بین 21 تا 42 روز بعد از دوز اول دریافت می کنند. ساکنین مراکز نگهداری طولانی مدت در کنار پرستاران ضروری آنها و کارکنان این مراکز که از پیش دوز اول را دریافت کرده اند، دوز دوم را طی 21 الی 27 روز دریافت خواهند کرد.
روز دوشنبه شورای شهر و هیئت مدیره سازمان بهداشت از دولت فورد درخواست کرد که کارفرما ها را ملزم به در نظر گرفتن حداقل پنج روز مرخصی بیماری با حقوق در طول سال برای کارمند ها کند، همچنین در صورت اعلام وضعیت اضطراری در مورد بیماری عفونی، بودجه ای برای کسب و کارها تامین شود تا بتوانند به کارمند ها حداقل ده روز مرخصی بیماری با حقوق در طول سال بدهند.

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.