• ژوئن

    10

    2019
  • 987
یک کشته در فرود اضطراری هلی‌کوپتر بر آسمان‌خراشی در نیویورک

یک کشته در فرود اضطراری هلی‌کوپتر بر آسمان‌خراشی در نیویورک

مقام های آتش نشانی می گویند خلبان یک هلی کوپتر پس از فرود سخت آن بر یک آسمان خراش در منهتن نیویورک کشته شده است. اندرو کومو فرماندار نیویورک گفت که حادثه باعث لرزش این ساختمان ۵۴ طبقه اداری در خیابان هفتم شد. به گفته او این حادثه باعث آتش سوزی شد که مهار آن در جریان است. شماری از حاضران در ساختمان تخلیه شده اند اما کسی آسیب ندیده است.

او گفت که نیویورکی ها به علت حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ با شنیدن خبر سوانح هوایی در منهتن دچار “کمی استرس ناشی از آسیب روانی می شوند.” این حادثه در حدود ساعت ۱۴:۰۰ به وقت محلی (۱۹:۰۰ گرینویچ) در هوای بارانی و مه آلود روی داد. آقای کومو گفت که گزارش های مقدماتی حاکی از فرود اجباری هلی کوپتر است، اما نشانه ای از عمدی بودن حادثه در دست نیست.

او در صحنه به خبرنگاران گفت: “هلی کوپتر فرود اجباری داشت، فرود اضطراری، به هرحال به دلایلی روی بام ساختمان فرود آمد.” “با برخورد هلی کوپتر به بام آتش سوزی اتفاق افتاد. کسانی که داخل ساختمان بودند می گویند لرزش آن را احساس کرده اند.”

نانسی برمن که در یک ساختمان مجاور کار می کند به بی بی سی گفت: “در دفترم پشت میزی نشسته بودم که مثل همه حاضران حرکت میز و مبلمان را حس کردم. مثل یک لرزش کوچک بود. اما آن را جدی نگرفتیم.” به گزارش روزنامه نیویورک پست روی بام ساختمان شماره ۷۸۷ خیابان هفتم سکوی فرود هلی کوپتر وجود ندارد.

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.