• جولای

    29

    2019
  • 1630
سپاه همدان از برهم زدن یک دورهمی زنانه «با هدف ترویج سبک زندگی غربی» خبر داد

سپاه همدان از برهم زدن یک دورهمی زنانه «با هدف ترویج سبک زندگی غربی» خبر داد

سپاه پاسداران استان همدان از بر هم زدن یک نشست زنانه در این استان خبر داد و آن را «انهدام شبکه دورهمی بانوان با هدف ترویج سبک زندگی غربی» خواند. سپاه پاسداران همدان اشاره‌ای به جزئیات نکرده و توضیحی درباره «انهدام» این گروه، تعداد آنها، زمان برهم زدن این نشست‌ و همچنین سرنوشت مهمانان نداده و فقط گفته است: «۲۰ نفر از بازداشت‌شدگان مورد برخورد، توجیه و ارشاد قرار گرفتند».

علی‌اکبر کریم‌پور، مسئول روابط عمومی سپاه همدان، به خبرگزاری ایرنا گفت که «مدیران» این شبکه از طریق «کانال‌هایی در فضای مجازی» از «بانوان فرهنگی، آرایشگران و خانم‌های خانه‌دار» برای شرکت در مهمانی‌ها دعوت می‌کردند. به گفته این مسئول سپاه همدان، مراسم‌های این گروه شامل «رقص و پارتی به سبک کشورهای خارج» و «دعوت از خانم‌های خواننده همراه با سِرو مشروبات الکلی برای این افراد» بوده است.

بنابر همین گزارش، مدیران این مهمانی‌ها «در تبلیغات خود از افراد مدعو می‌خواستند ساعاتی از شوهر و فرزندان خود دور شده و فقط به خودشان فکر کنند و شاد باشند». در چند سال اخیر شمار یورش‌ نیروهای امنیتی به مهمانی‌ها و مراسم مختلف در شهرهای ایران افزایش یافته است.

روابط عمومی سپاه انصار الحسین،سپاه استان همدان، در اطلاعیه خود اعلام کرده است که«شبکه ترویج سبک زندگی غربی در دورهمی بانوان همدانی» را «منهدم» کرده است. در اطلاعیه سپاه همدان تاکید شده که بازداشت زنان شرکت کننده در این دورهمی «در راستای مبارزه با هجمه فرهنگی دشمنان نظام در مخالفت با حجاب، ترویج سبک زندگی غربی و موج سازی رسانه‌ای در این حوزه انجام شده است.» سپاه همدان توضیح بیشتری درباره جزئیات و اتهامات زنان بازداشت شده ارائه نکرد اما تاکید کرد که «این شبکه به هم پیوسته برای ترویج سبک زندگی غربی از دورهمی بانوان همدانی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کرد که منهدم شد.»

مطالب جدید
پر بازدیدکننده ترین مطالب
Copyright © 2019 Porsaa Magazine.